.
 

 

Další krok k digitální obci

Automatické přepisy jednání rady a zastupitelstva

 

 

Aplikace toxinText převádí mluvené slovo na text a pomáhá již desítkám měst a obcí.

Funguje jednoduše. Po registraci a nabití kreditů stačí nahrát audio nebo video záznam, který chcete zpracovat. Systém vytvoří doslovný přepis ve formě textového souboru s časovými značkami (pro snadnou orientaci v textu) nebo titulků k videu. Ty je pak možné v aplikaci libovolně upravovat a měnit i jejich načasování tak, aby do videa přesně seděly. Systém také automaticky vystaví fakturu na základě počtu zakoupených kreditů, kde jeden kredit odpovídá jedné minutě zpracování.

 

Hodina záznamu vyjde na pouhých 132,- Kč bez DPH.

 

 

 

Aplikace umožňuje efektivně přepisovat jednání zastupitelstev, která mohou trvat i několik hodin, ale navíc je plně přizpůsobena češtině a při přepisech dosahuje 98 % přesnosti. Její využití přitom nekončí jen u zápisů z jednání. Titulky mohou být použity i pro informační a propagační videa měst, čímž se zvyšuje přístupnost informací třeba pro neslyšící občany.

 

 

Společnost TOXIN, která stojí za inovativním nástrojem toxinText, je významným hráčem na poli monitoringu médií a mediálních analýz. Tyto služby neposkytuje jen firmám či institucím, ale stále častěji také obcím a městům.

Pro bližší informace odpovězte na tento e-mail nebo využijte kontakty společnosti TOXIN, +420 777 706 476, office@toxin.cz.

 

 

 

Copyright © 2024 TOXIN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Pro odhlášení tohoto typu obchodních sdělení klikněte zde